Współpraca

Firma KVARAD reprezentuje na zasadzie wyłączności starannie wyselekcjonowanych producentów z branży celulozowo-papierniczej. Wśród naszych partnerów/dostawców są między innymi:

Schoellershammer GmbH & Co. KG

Schoellershammer jest prywatną firmą rodzinną z długimi tradycjami w zakresie produkcji papieru. Papiernia ta jest wiodącym producentem papierów makulaturowych typu testliner 2/3 (stosowanych głównie jako warstwa wierzchnia i spodnia tektury falistej) oraz typu fluting/wellenstoff (papier „odpowiedzialny” w tekturze falistej za warstwę środkową/pofalowaną). Łączna zdolność produkcyjna papierni to ponad 500 000 ton papieru rocznie. Więcej informacji o naszym partnerze można uzyskać na stronie www.schoellershammer.de
Niederauer MÜhle GmbH

Niederauer Muhle jest rodzinną firmą specjalizującą się w produkcji bielonego testlinera pokryciowego (WTTL). Papier ten produkowany jest na dwóch maszynach papierniczych o łącznej wydajności ok. 350 000 ton rocznie. Papiernia oferuje swoje produkty w zakresie gramatur od 120 do 200 gr/m2. Głównymi odbiorcami produkowanego przez Niederauer MÜhle papieru są producenci tektury falistej. Więcej informacji na temat papierni Niederauer MÜhle znajdą Państwo na stronie www.niederauer-muehle.de (strona dostępna również w polskiej wersji językowej)

STRONA W BUDOWIE

KVARAD
UL. BYDGOSKA 7B/9
81-322 GDYNIA
TEL. +48 58 762 34 01
FAX. + 48 58 762 34 05
KVARAD@KVARAD.COM